Forum Twierdza Zdobywców Strona Główna Twierdza Zdobywców
Wejdź do Twierdzy i ogrzej się gdyż Twoja podróż musiała być nużąca.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Twierdza Zdobywców Strona Główna -> Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jedi
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Śro 0:05, 07 Wrz 2005    Temat postu: Problemy

kto mi odpowie na narutujace mnie pytanie kto skasowal moj post w temacie 'teledyski', skoro nie lamal regulaminu?


[EDIT - Tab]

Zmieniłem trochę temat Wink


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jedi dnia Czw 21:00, 22 Wrz 2005, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tab
Admin
Admin



Dołączył: 17 Lip 2005
Posty: 554
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Śro 9:12, 07 Wrz 2005    Temat postu:

Prawdopodobnie dlatego, że składał się jedynie z "dlaczego ?" był to offtop więc został usunięty. Cały temat teledyski również. Prosiłbym o dokładne odpowiadanie np. podobał mi się bo tam kubuś pochatek z sejmitarem odcią łeb prosiaczkowi itp.

Pozdrawiam

Tab


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jedi
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Śro 15:35, 07 Wrz 2005    Temat postu:

nie był to zaden offtop. Była to tylko, 'nie mądra' wypowiedz zakladajacego temat. Czy naprawde posty w których jest napisane co i jak i jakies noramlne argumenty mają mniejsza wartosc merytoryczna od tych ktore tego nie maja?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tab
Admin
Admin



Dołączył: 17 Lip 2005
Posty: 554
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Śro 16:03, 07 Wrz 2005    Temat postu:

Czy równie "mądra" odpowiedź to "dlaczego ?"? Jak dla mnie był to offtop.
Podanie w tym przypadku ulubionego teledysku, lecz nie podanie szczegółow np. dlaczego akurat ten, też jest przewinieniem.

Pozdrawiam

Tab


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jedi
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Śro 18:53, 07 Wrz 2005    Temat postu:

Tab napisał:
Podanie w tym przypadku ulubionego teledysku, lecz nie podanie szczegółow np. dlaczego akurat ten, też jest przewinieniem.

Pozdrawiam

Tab


i dlaczego się dziwisz mojego posta "dlaczego?"....


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lord Pawello
Admin
Admin



Dołączył: 07 Wrz 2005
Posty: 31
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 18:59, 07 Wrz 2005    Temat postu:

Nie wydaje wam sie, że dział Forum to raczej powinien być na górze, aby łatwo go było przyuważyć?

PS. nie wiedziałem gdzie to napisać, a nie chciałem nowego topicu zakładać. Wink

PPS. Czemu nie moge zmienić stylu forum? Wybieram sobie jakiś z listy, klikam wyślij, ale sie nie zmienia. Coś jest nei tak Confused


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tab
Admin
Admin



Dołączył: 17 Lip 2005
Posty: 554
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Czw 9:22, 08 Wrz 2005    Temat postu:

"Nie pytaj" tak odpowiedzieli mi na serwerze fora.pl ...
Przykro mi chciałem to zmienić, ale się nie dało. Zresztą tylko na tym stylu logo działa normalnie. Na wszystkich innych jest strasznie małe.

Pozdrawiam

Tab


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Valita
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Wrz 2005
Posty: 319
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Sigil, Miasto Drzwi

PostWysłany: Pią 18:36, 23 Wrz 2005    Temat postu:

Myślę, że to odpowiednie miejsce na moje pytanie....

Chodzi o dział 'Nasza Twórczość'... Może dopisałby ktoś do niego regulamin?? Interesuje mnie też, czy w tymże dziale forumowicze będą mogli podzielić się swoimi spostrzerzeniami odnośnie zamieszczanych artów i tekstów... A jeśli tak to gdzie? W osobnym temacie??


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Van
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Dołączył: 15 Wrz 2005
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 13:31, 24 Wrz 2005    Temat postu:

Jak tutaj to tutaj.

Proponuje stworzenie nowego działu a mianowicie - Historia. Myśle że wiąże się to z tematyka fantasy bardziej niż się większości wydaje Wink

Co wy na to ?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
HunteR
Moderator
Moderator



Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 412
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Krakowa

PostWysłany: Sob 15:35, 24 Wrz 2005    Temat postu:

Hmm... na pewno zwiększy atrakcyjność forum pod warunkiem że użytkownicy podchwycą pomysł. Myślę jednak żeby nie obraniczać się tylko do historii średniowiecznych zamków i rycerzy. Mnie np. bardzo interesuje historia feudalnej Japonii. Zainteresowanie mangą przerodziło się w facynację tym krajem, także z dawnych czasów.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Roele
Skryba
Skryba



Dołączył: 31 Sie 2005
Posty: 228
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 16:16, 24 Wrz 2005    Temat postu:

Jak dla mnie spoko. Lecz na początek proponuje po prostu założyć taki temat w dziale offtopic. Tam przedtsawiłbyś ogólną wizję dyskusji... i jeśli spotka się z zainteresowaniem to dopiero wtedy stworzyć osobny dział.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
HunteR
Moderator
Moderator



Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 412
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Krakowa

PostWysłany: Nie 16:22, 25 Wrz 2005    Temat postu:

Ja mam natomiast sprawę odnośnie działów. Wiele z nich nie zawiera ani jednego tematu.
Moje propozycje usunięcia działów są następujące:

KARCIANKI
YU-GI-OH - nikt tam nie pisze, nikt też nie wyraził chęci do uczestnictwa w rozmowie na ten temat (oprócz Timbuktu który został modem a potem zniknął bez napisania choćby jednego postu).

RPG
Earthdawn - ta sama sytuacja, chociaż moze ktoś coś jeszcze napisze. Zobaczymy.
Wiedźmin: Gra Wyobraźni - w to nikt nie gra (chyba że szaleńcy i masochiści; bez obrazy dla nich).
Zew Cthulhu - niby popularny system a nikt nie próbuje rozkręcić dyskusji.
Z nowych działów to mogłyby się pojawić: Shadowrun, Deadlands i Monastyr. O pierwszym sporo czytałem więc będę chętny do rozmowy, w drugi grałem (trochę nie fortunnie ale zawsze) a o trzecim słyszałem i chetnie bym się coś więcej dowiedział na ten temat.

BITEWNIAKI
Mech Warrior - zero postów.
Mage Knight - jak powyżej.
Warhammer 40.000 - tu by się można zastanowić poniważ mam w planie jeszcze dzisiaj jeden temacik założyć (narazie gromadzę informacje). Mam nadzieję że chwyci.
Z propozycji dodania nowych działów to wymienię tylko Warhammera Fantasy Battle. Jest to najpopularniejszy system bitewny i działa na podobnych zasadach jak WH40k i też już mam pierwszy pomysł na temat.
Można by jeszcze wrzucić Lord of the Rings. wtedy mój kumpel pewnie się przyłączy do grona użytkowników.

To oczywiście tylko pomysły. Trzeba zrobić rozeznanie na jakie tematy ludzię chcą gadać.
Myślę że dzięki takiemu posunięciu nie tylko forum się wyklaruje ale też stanie się bardziej atrakcyjne. Jeśli ktoś nowy zagląda na forum i widzi masę tematów z czego dyskusje prowadzone są w trzech, czterech tematach to może go troszkę odrzucić nie konsekwencja stałych bywalców.

EDIT
No i gość od LotRa już przybył do Twierdzy.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Angelboy
Admin
Admin



Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 83
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tirisfal Glades

PostWysłany: Wto 16:39, 27 Wrz 2005    Temat postu:

Twoja propozycja Hunter została spełniona w części przynajmniej...

Pzdr


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Valita
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Wrz 2005
Posty: 319
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Sigil, Miasto Drzwi

PostWysłany: Czw 22:10, 06 Paź 2005    Temat postu:

Nie wiedziałam do końca gdzie to pytanie umieścić... Dobra, chyba tutaj będzie w porządku.

Powiedzcie mi, gdzie mamy zakładać tematy dotyczące książek z settingów D&D, np. FR - w dziale FR czy w dziale książki? Wydaje mi się, że korzystniej byłoby zakładać takie tematy w dziale Zapomnionych Krain, byłoby przjerzyściej... Ale nie jestem pewna i w związku z tym pytam. Z góry dziękuję.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
HunteR
Moderator
Moderator



Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 412
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Krakowa

PostWysłany: Czw 22:33, 06 Paź 2005    Temat postu:

Niby lepiej będzie założyć osobne tematy o książkowych seriach ktorych akcja ma miejsce w danym świecie. Łatwiej będzie wszystko znaleźć no i działy zapełnią się tematami. Jednak warto też zauważyć że takie tematy jak "Cykl Wojny Pajęczej Królowej" albo "Drizzt" znajdują się w dziale o ksiązkach więc jeżeli książki z danego settingu mają się znaleźć w odpowiednim dziale to tamte dwa tematy trzeba by odrazu przenieść.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Twierdza Zdobywców Strona Główna -> Forum Wszystkie czasy w strefie GMT + 4 Godziny
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin